آموزش کسب درآمد تم فارست Themeforest و Envato

( کد: OL84 )

مدرس: داریوش ببریان
من داریوش ببریان هستم. نزدیک به 17 سال در زمینه طر...
 • آموزش ها99
 • کتاب ها6
 • Follower82

 • مدت زمان آموزش 18 ساعت
 • حجم فایل آموزش 5.8 GB
 • زبان آموزش فارسی
 • تعداد فصل ها 8 فصل
 • سطح آموزش (مبتدی تا پیشرفته)
 • تاریخ بروزرسانی 1402 /12 /01
 • دانلود سیلابس
برای مشاهده لینک دانلود و یا خرید آموزش ابتدا باید ثبت نام نمایید و یا وارد حساب کاربری خود شوید.

بیش از 700 هنرجو این آموزش را تهیه کرده اند. شما هم به جمع افرادی که در تم فارست و بازار Envato فعالیت می کنند بپیوندید

توضیحات بیشتری از " آموزش کسب درآمد تم فارست Themeforest و Envato "

بسیاری از طراحان و برنامه نویس ها و گرافیست ها و افرادی که به صورت کلی در دنیای دیجیتال فعالیت دارند و کسب درآمد میکنند, به فکر درآمدهای بالاتری هستند که بتوانند زندگی بهتری را برای خودشان فراهم نمایند. البته در کنار این دغدغه شما میتوانید دغدغه هایی مانند پیدا نمودن مشتریان جدید و آشنا شدن آنها با کارهای شما و همچنین نحوه قیمت دادن و راضی نگه داشتن آنها و همچنین فراهم نمودن موارد پشتیبانی برای آنها را نیز اضافه نمایید.

از طرف دیگر در کشور ما ایران متاسفانه آنچنان که باید به صورت کلی برای طراحی سایت و خلق آثار هنری دیجیتال, دستمزد قابل قبولی را پرداخت نمیکنند. البته در این زمینه شما استثناءها را در نظر نگیرید و به صورت کلی به این مهم نگاه کنید.

 عموما افراد برای کالاهایی که به صورت فیزیکی هستند و برای آنها ملموس هستند راحتتر پول پرداخت میکنند نسبت به کالاهایی که دیجیتال هستند و برای آنها ملموس و قابل مشاهده نمیباشد.

از طرف دیگر متاسفانه موارد مالی و وضعیت قیمت کالاها و وضعیت گاها متزلزل بازار و نوسان قیمت ها, بسیاری از افراد را به این فکر واداشته است که باید به هر طریقی درآمد خود را افزایش دهند و حتی به سمت درآمدهای دلاری نیز منتقل شوند بنابراین بیشتر تمرکز آنها بر روی درآمدهای غیر ریالی متمرکز شده است.

ما در این بخش قرار نیست در مورد  خرید و فروش ماشین های خارجی با شما صحبت کنیم, بلکه در مورد یکی از بازارهای جهانی و با اعتبار دنیا به نام Envato Market که برای بسیاری از افرادی که کارهای دیجیتال انجام میدهند و با آن آشنا میباشند صحبت کنیم.

 بازار envato market

 بازار Envato Market چیست؟

این بازار و وب سایتی که در حقیقت در کشور استرالیا است, شرایط و محیطی را فراهم کرده است که افراد از سراسر دنیا میتوانند کارهای دیجیتال خود را در آن آپلود نموده و این پروژه ها پس از تایید شدن به فروش رسانده شود و بخشی از درآمد آن که به صورت دلار میباشد در اختیار فرد فروشنده قرار داده خواهد شد.

البته گروه های بسیار متعدد و متفاوتی در این بازار Envato وجود دارد که در ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت.

 

1 - تم فارست (Themeforest) چیست

بازار تم فارست

این بخش از سایت Envato Market یکی از پر طرفدارترین بحش های آن محسوب میشود, چرا که طراحان وب سایت و گرافیست های وب و ... میتوانند پروژه های خود را در این بخش برای فروش عرضه نمایند. در حقیقت میتوان گفت این بخش یکی از کلیدی ترین بخش ها برای کسب درامد از انواتو میباشد. پروژه های شما پس از تایید شدن در سایت تم فارست قرار داده میشود و افراد از سراسر جهان میتوانند با جستجو نمودن در سایت Themeforest آن را مشاهده نمایند و به سبد خرید خود اضافه کنند.

 بنابراین به این نتیجه میرسیم که میتوانیم بر روی کار در تم فارست حساب ویژه ای را باز نماییم و برای آن برنامه ریزی کوتاه مدت و بلند مدتی را داشته باشیم. مطمئنا ما در این آموزش تم فارست و بازار Envato شما را گام به گام همراه با آپلود پروژه واقعی بر روی حساب کاربری آشنا خواهیم نمود تا بتوانید درآمد دلاری خوبی داشته باشید.

شما به تم فارست باید با نگاه کسب درآمد از تم فارست نگاه کنید و بیشتر وقت و انرژی و زمان خود را بر روی آن بگذارید بطوریکه در بخشی از حساب کاربری شما و حتی در زمان ثبت نام از شما پرسیده خواهد شد که آیا دوست دارید به صورت تمام وقت (Exclussive) در بازار انواتو و تم فارست کار کنید و یا به صورت نیمه وقت که هر کدام از اینها مزیت ها و ویژگی های منحصر به فرد خودش را خواهد داشت.

البته این نکته را فراموش نکنید که کارها و پروژه هایی که بر روی Themeforest قرار می دهید باید استانداردهای تم فارست را داشته باشند و رعایت همین استانداردها میباشد که در نهایت کیفیت پروژه ها بالاتر رفته و بازدید کنندگان سایت افزایش پیدا مینماید و در نهایت شانس شما برای دیده شدن و فروش پروژه هایتان نیز بیشتر خواهد شد.

ما در این آموزش کاملا و از 0 تا 100 در مورد تکنیک های فروش در تم فارست هم برایتان صحبت های بسیار زیادی را خواهیم داشت تا بتوانید در مدت زمان کوتاهی آیتم ها و پروژه های خود را در این بازار وسیع و بین المللی به فروش برسانید.

در آموزش Envato و Themeforest در مورد تمامی مستندات (Documentation)  ارائه شده توسط Envato صحبت شده و تمامی موارد آن به صورت کامل پوشش داده شده است. به همین دلیل است که در صورت مشاهده این آموزش  ویدئویی, میتوانید در هر بخش و نه فقط تم فارست مانند Graphicriver و .... فعالیت های کسب و کار خود را داشته باشید.

 

2 -  کد نویسی (Codecanyon)

بازار کدنویسی codecanyon

اگر در زمینه پلاگین نویسی و کد نویسی مهارت دارید و تمایل دارید تا کدهای خود را در قالب ماژول و پلاگین و ... در یک بازار جهانی به فروش برسانید, این بخش دقیقا همان قسمتی است که میتوانید پروژه های خود را در بازار Envato آپلود نموده و منتظر فروش آنها بمانید.

بیشتر زبان های برنامه نویسی در این بخش قابل پشتیبانی میباشد مانند HTML, CSS, Javascript, PHP, ASPX, WordPress, WP Theme, Plugin و همچنین بسیاری از زبان های دیگر.

در این دوره آموزشی  کار در انواتو به راحتی میتوانید کارهای خود را در این بخش (Codecanyon) آپلود نموده و به فروش برسانید.

 

3 - ویدئو و انیمیشن سازی (Videohive)

بازار videohive

اگر در زمینه شغلی خود فعالیت های ویدئویی و انیمیشنی را دارید و تیزرهای ویدئویی و انیمیشنی را ایجاد میکنید, برای شما هم محل خاص خودش برای فروش پروژه هایتان وجود دارد. بنابراین به احتمال زیاد افرادی که با نرم افزارهایی مانند After Effect کار میکنند و یا در زمینه 3D Files  فعالیت هایی دارند میتوانند خود و کارهایشان را در این بخش معرفی کنند.

در این دوره آموزشی کسب درآمد دلاری از بازار Envato به راحتی میتوانید کارهای خود را در این بخش (Videohive) آپلود نموده و به فروش برسانید.

 

4 - صداها (Audiojungle)

بازار audiojungle

همانطور که از نام این بخش مشخص است, محیطی برای افرادی در نظر گرفته شده است که در زمینه صداسازی و صداگذاری و موسیقی فعالیت دارند. این قسمت از بخش هایی مانند Music, Music packs, Sound Effect, Source Files و ... تشکیل شده است که بازار بسیار خوبی در این بخش ایجاد شده است. البته کمی تایید شدن پروژه ها در این بخش نسبت به قسمت های دیگر Envato Market متفاوت به نظر میرسد ولی در آموزش ویدئویی در مورد این موارد نیز صحبت شده است.

در این دوره آموزشی کسب درآمد از انواتو به راحتی میتوانید کارهای خود را در این بخش (Audiojungle) آپلود نموده و به فروش برسانید.

 

5 -  گرافیک (Graphicriver)

بازار graphicriver

این بخش هم میتوان گفت طرفداران زیاد و مخصوص به خودش را دارند و بیشتر افرادی که در زمینه گرافیک کار میکنند و با نرم افزارهایی مانند Photoshop و ... سروکار دارند می توانند از این بخش برای کسب درآمد خود در انواتو استفاده نمایند. در این بخش هم میتوانید گرافیک های نوع Bitmap و هم Vector را ارائه نمایید. یکی از بخش های پرطرفدار Graphicriver را میتوان بخش طراحی Logo در نظر گرفت بطوریکه هر روزه خریدهای زیادی در این بخش از انواتو مارکت در حال انجام شدن میباشد.

بخش های Graphicriver عبارتند از : Graphics, Print, Web Elements, Add-ons, Vectors, Presentations, Icon, Fonts, Logos

در این دوره آموزشی به راحتی میتوانید کارهای خود را در این بخش (Graphicriver) آپلود نموده و به فروش برسانید.

 

6 - عکاسی (Photodune)

بازار photodune

حتی عکاسان هم میتوانند در این بازار کارها و عکس های گرفته شده خود را به معرض نمایش گذاشته و به فروش برسانند. البته سایت های فروش عکس زیادی در دنیا وجود دارد ولی بازار Envato و مخصوصا بخش Photodune طرفداران مخصوص به خودش را دارد. مراحل تایید شدن تصاویر در این بخش کمی نسب به بخش های دیگر Envato Market متفاوت است که در مورد مستندات آن در آموزش ویدئویی صحبت شده است.

در این دوره آموزشی کار در اینواتو به راحتی میتوانید کارهای خود را در این بخش (Photodune) آپلود نموده و به فروش برسانید.

 

7 - 3docean

بازار 3docean

در این بخش میتوانید کارهای 3D خود را که همان مدل سازی های سه بعدی باشد را به فروش برسانید. این بازار مخصوصا برای افرادی که با نرم افزارهایی مانند Maya کار میکنند و نمونه کارهای متفاوتی را در مدل سازی و ... دارند, میتواند بازار مطلوبی باشد.

در این دوره آموزشی به راحتی میتوانید کارهای خود را در این بخش (3docean) آپلود نموده و به فروش برسانید.

 

بنابراین همانطور که ملاحظه فرمودید Envato market بازار بسیار بزرگی برای کارهای دیجیتال میباشد و مخصوصا با درآمد دلاری که برایتان به ارمغان خواهد آورد میتواند یک محیط کاری و شرایط کاری (فریلنسری) خوبی را برایتان فراهم نماید.

 

اکانت Envato

در این آموزش حتما در مورد ثبت نام و موارد مهم آن در ابتدا صحبت خواهیم نمود ولی نحوه ثبت نام و ایجاد حساب کاربری مخصوصا برای ما ایرانی ها که بحث تحریم ها همچنان وجود دارد, کمی متفاوت تر به نظر می رسد. در این ویدئوی آموزشی چه برای تم فارست و چه برای بازارهای دیگر, روش هایی را در اختیارتان میگذاریم که بحث تحریمی دور زده شود و با خیال آسوده کارها رو آپلود نموده و درآمد خوبی داشته باشید. تمامی این مراحل به صورت عملی برای شما انجام خواهد شد تا از نزدیک شاهد کار کردن در بازار Envato باشید.

 

دانلود از سایت Envato

برای خرید از سایت Envato هیچ محدودیتی وجود ندارد تنها شما باید مبلغ پروژه مورد نظر را به صورت دلاری پرداخت نموده و آن را خریداری نمایید. البته در مورد روش های دریافت و پرداخت پول به صورت دلار و روش های مختلف آن در ایران با توجه به شرایط تحریمی کاملا صحبت شده است و 3 روش کاربردی و عملیاتی برای شما نیز توضیح داده شده است. بنابراین شما از یکی از این روش ها هم میتوانید برای کسب درآمد از انواتو و بازار Envato Market استفاده نمایید و هم برای پرداخت های وجوه دلاری خود.

ویزا و مستر کارت برای تم فارست و Envato

لیست فصل ها

زمان آموزش
 • فصل 1 : آشنایی با Envato 1:58:00

  در فصل اول شما را کاملا با مزایا و چالش های کار Freelancer آشنا میکنیم. البته حتما به صورت عمیق شما با سایت Envato آشنا خواهید شد که بسیاری از هموطنان ما از بخش تم فارست (Themeforest) کسب در آمد می نمایند.

  این فصل انگیزه های لازم برای شروع کار را به شما میدهد و سعی نموده ایم تا گام های ابتدایی را با قدرت و جدیت بردارید تا در این راه پیروز شوید.

   

  درس اول: Envato چیست [ 27:43 ]

  1. تعریف شغل Freelancer
  2. آداب و رسوم و قواعد Freelance بودن
  3. تاریخچه شرکت Envato
  4. معرفی مدیر عامل Envato
  5. معرفی محصولات مختلف Envato
  6. معرفی سایت آموزشی Tuts+
  7. معرفی چند سایت Frrelancer
  8. تفاوت Themeforest با سایت های Freelancer
  9. معرفی بخش های مختلف Envato
  10. بررسی موفقیت ها و جوایز Envato

   

   

  درس دوم: شغل Freelancer چیست [ 23:49 ]

  1. دلایل به وجود آمدن سایت های Freelancer
  2. بررسی دلایل به وجود آمدن این آموزش
  3. چند توصیه مهم برای افراد Freelancer
  4. بررسی مزایا و معایب Freelance بودن
  5. تعریف شغل Full Stack Developer و مزایای آن
  6. بررسی دقیقتر وب سایت Themeforest
  7. بررسی تفاوت Themeforest با بخش های دیگر شرکت Envato

   

  درس سوم: بررسی چند حساب کاربری در تم فارست [ 1:06:11 ]

  1. بررسی مزایای استفاده از تم فارست
  2. بررسی چالش های استفاده از تم فارست
  3. بررسی بخش های مختلف تم فارست
  4. نگاهی دقیقتر به تمامی محصولات در تم فارست
  5. بررسی بخش قیمت ها و لایسنس ها در تم فارست
  6. بررسی بخش پشتیبانی محصولات در تم فارست
  7. بررسی دقیق پروفایل افراد در Envato و مخصوصا Themeforest
  8. بررسی بخش Commentها برای آیتم ها
  9. معرفی بخش Affiliate Program در سایت Envato جهت کسب درآمد
 • فصل 2 : چگونه کار را شروع کنیم 1:57:00

  در این فصل یکی از بخش های اصلی Help Center سایت Envato پوشش داده میشود تا شما متوجه شوید که چگونه به عنوان فروشنده (Author) وارد این بازار شوید. حتما شما از Envato توقعاتی خواهید داشت و حتما Envato برای شما راهنمایی هایی خواهد داشت. بنابراین 100% این بخش پوشش داده شده است و تجربه های استاد داریوش ببریان به عنوان فردی که سالیان زیادی در Envato و مخصوصا Themeforest فعالیت می کند نیز برایتان بازگو خواهد شد.

   

  درس اول: Envato Market و Envato Element و تفاوت های آن [ 29:21 ]

  1. معرفی Envato Market
  2. معرفی Envato Element
  3. بررسی تفاوت های Envato Market با Envato Element
  4. معرفی دقیق واژه آیتم (Item)
  5. بررسی نکات ابتدایی در قیمت گذاری آیتم ها
  6. بررسی نکات ابتدایی رد شدن پروژه ها
  7. معرفی Soft Reject در تم فارست
  8. معرفی Hard Reject در تم فارست
  9. بررسی برخی از قوانین بروزرسانی آیتم ها و پروژه ها
  10. نکات ابتدایی برداشت وجه از Envato Market و Themeforest
  11. معرفی Royalty Free Stock

   

  درس دوم: چگونه میتوانید به عنوان طراح با Envato و Themeforest کار کنید [ 57:29 ]

  1. بررسی نکات بیشتر در مورد Envato Element
  2. بررسی قوانین محدودیت سنی در Envato و راه حل آن
  3. شرایط لازم برای فعالیت در Envato Element
  4. نحوه درخواست فعالیت در Envato Element
  5. بررسی فاکتورهای لازم برای داشتن شرایط لازم جهت فعالیت در Envato Element
  6. بررسی دلایل داشتن هاست و سایت در تم فارست
  7. بررسی ارائه انواع پشتیبانی به مشتریان در تم فارست
  8. بررسی شرایط و قوانین Exclusice Policy
  9. نحوه تغییر دادن نوع حساب کاربری در Themeforest
  10. بیان نکات مهم در حساب کاربری Exclusive
  11. بررسی شرایطی که میتوانیم 2 حساب کاربری در Envato داشته باشیم
  12. بررسی شرایط تغییر آیتم ها از Exclusive به non-Exclusive و بالعکس
  13. بررسی نقش تحریم ها بر روی حساب های کاربری
  14. بیان مباحث کلی در زمینه لایسنس
  15. بررسی GPL Licenses
  16. بررسی Split Licenses در تم فارست
  17. بررسی اهمیت ذکر منابع و محتویات های استفاده شده در لایسنس آیتم
  18. بررسی برخی از فونت های رایگان که میتوانید استفاده کنید
  19. بررسی و تفاوت بین Regular Licenses و Extended Licenses
  20. نحوه ایجاد نمودن GPL Licenses
  21. بررسی رابطه بین کدهای HTML و PHP با GPL Licenses
  22. معرفی قسمتی در سایت Wordpress به جهت GPL Licenses
  23. بررسی شرایطی که لایسنس رعایت نشود

   

  درس سوم: انتظاراتی که طراحان از Envato دارند و بالعکس [ 29:44 ]

  1. بررسی دقیق انتظاراتی که طراحان از Envato دارند
  2. بررسی دقیق انتطاراتی که Envato از طراحان دارند
  3. بررسی روش های کسب درآمد در Envato
  4. بررسی دقیق بخش Affiliate Program
  5. تعریف دقیق حساب کاربری Exclusive و non-Exclusive و تفاوت های آن
  6. بررسی ابتدایی فرم ثبت نام و انتخاب گروهی جهت آپلود آیتم ها
  7. بررسی مواردی که باید با مشتری به صورت صادقانه در میان بگذاریم
  8. بیان نکات مهم در بخش توضیحات آیتم ها برای مشتریان در Themeforest
  9. معرفی وب سایت تصاویر رایگان که میتوانیم در تم فارست استفاده کنیم
  10. بررسی نکات مهم در مورد پرسیدن سوال مشتریان از شما
  11. بررسی زمان لازم جهت پاسخ دهی به مشتریان در تم فارست
  12. بررسی برخی از شرایط جبران خسارت برای مشتری
  13. بررسی بخش Badgets در Envato
 • فصل 3 : بررسی های تکنیکی و آماده سازی پروژه 4:02:00

  یکی از مهمترین نکات در انجام پروژه ای که توسط تم فارست تایید شود, رعایت استانداردها و اصول مربوط به خودشان میباشد. در این فصل کاملا عملی و هیجان انگیز در مورد مسائلی با شما صحبت میکنیم که بی شک هر پروژه ای داشته باشید حتما تایید خواهد شد. بنابراین از تجربه های ما در آپلود نمودن نزدیک به 200 پروژه موفق در Themeorest استفاده نمایید.

   

  درس اول: از کجا کار را آغاز کنیم [ 10:52 ]

  1. بررسی دقیق آغاز کار در تم فارست و Envato
  2. ارائه راهکارهایی برای آغاز قدرتمند

   

  درس دوم: نگاه کلی فصل [ 18:08 ]

  1. بررسی دقیق بخش Content Requirement
  2. معرفی بخش Themeforest general file preparation guideline
  3. معرفی بخش Add additional image to your item
  4. بررسی دقیق Document در سایت Envato که قرار است در این فصل پوشش داده شود

   

  درس سوم: بررسی چند پروژه برای شروع [ 51:15 ]

  1. بررسی دقیق واژه Reject شدن یا رد شدن آیتم ها
  2. معرفی انواع Rejection در تم فارست
  3. بررسی یکی از مزایای استفاده از تم فارست
  4. بررسی برخی از اصول ساختن PSD و قالب های HTML و WordPress در تم فارست
  5. نگاهی دقیق به بخش Themeforest PSD Requirement
  6. بررسی روش ها و متدهای مهندسی معکوس در تم فارست
  7. بررسی دقیق استانداردهای تم فارست جهت تایید شدن پروژه ها
  8. بررسی فاکتورهایی که بتوانیم آیتم هایی را در تم فارست برای آنالیز بیشتر انتخاب کنیم
  9. معرفی ابزارهایی برای دسته بندی و سازمان دهی اطلاعات
  10. بررسی دلایل و عواملی که باعث فروش بالاتر در تم فارست شود
  11. بررسی عوامل و دلایلی که باعث دلسردی در Themeforest میشود
  12. بررسی نسخه هایی از آیتم های طراحی شده توسط ما که باید در اختیار Themeforest قرار بگیرد
  13. بررسی نحوه دادن آیتم ها به Themeforest به لحاظ تعداد کارها
  14. بررسی سیاست های بروزرسانی پروژه ها در تم فارست
  15. بررسی مجدد چند حساب کاربری برای استخراج اطلاعات بیشتر

   

  درس چهارم: بررسی تکنیکی پروژه – قسمت اول [ 42:08 ]

  1. معرفی 2 پروژه برای آغاز بررسی فنی و تکنیکی
  2. بررسی نحوه خرید آیتم ها از Themeforest
  3. بیان نکات مهم در زمان خرید آیتم ها و تم ها
  4. بررسی مشکل استفاده از فونت های لایسنس دار و غیر رایگان در استفاده از پروژه ها
  5. معرفی Google Web Font جهت استفاده در پروژه ها
  6. معرفی چند فونت معروف و عالی جهت استفاده در پروژه ها
  7. معرفی چند سایت تصاویر رایگان برای استفاده در پروژه ها
  8. بررسی دقیق فایل های پروژه هایی که از تم فارست خریداری شده اند
  9. معرفی و بررسی دقیق فولدر Documentation در ساختار فولدر بندی پروژه
  10. بررسی فایل Help Documentation 2 تم معرفی شده برای استخراج نکات مهم
  11. بررسی شرایط فایل هایی که قرار است مشتری در تم فارست خریداری نماید
  12. بررسی دقیق فایل های Wireframe

   

  درس پنجم: بررسی تکنیکی پروژه – قسمت دوم [ 28:07 ]

  1. بررسی عوامل بیشتر برای Hard Reject
  2. بررسی اختلاف سلیقه ها بین کاربران و طراحان ایرانی و خارجی
  3. بررسی مفاهیم اندازه گذاری و درک استانداردهای Themeforest در این بخش
  4. بررسی دقیق یک PSD Template به صورت کامل
  5. بررسی انواع فونت ها همراه با سایزهایی که میتوانیم در پروژه ها استفاده نماییم
  6. بررسی دقیق اطلاعات اسکن شده یکی از PSDها برای آنالیز و استخراج مطالب خیلی مهم

   

  درس ششم: نمونه کاری که تایید نشد [ 32:10 ]

  1. بررسی دقیق عواملی که باعث تایید نشدن نمونه کار ما شد
  2. نکات مهم و ابتدایی برای اسم گذاری پروژه ها
  3. معرفی فولدر Cover در ساختار پروژه جهت معرفی به Themeforest
  4. معرفی فولدر Original PSD در ساختار پروژه
  5. معرفی فولدر Preview در ساختار پروژه جهت معرفی به Themeforest
  6. معرفی فولدر Wireframe در ساختار پروژه جهت معرفی به Themeforest
  7. نمایش نمونه کار و پروژه ای که توسط تم فارست Hard Reject شد
  8. بررسی و بیان اندازه هایی که در پروژه ها اهمیت دارد
  9. معرفی یکی از بهترین فونت هایی که باعث بهتر دیده شدن متن های داخل پروژه میشود
  10. نمایش ایمیل Hard Reject که از طرف Envato ارسال شده است

   

  درس هفتم: فایل های پروژه (Assets) را بررسی کنید [ 27:20 ]

  1. بررسی دقیق فایل هایی که برای ارائه به تم فارست باید آماده نماییم
  2. بررسی 3 نوع فایلی که باید آماده نماییم
  3. تعریف دقیق Assets و اهمیت آن در ساختار پروژه
  4. بررسی مثال های مختلف از Assets
  5. معرفی 2 قانون بسیار مهم در استفاده از Assets
  6. نقش Watermark در Assets
  7. شرایط استفاده از ویدئوهای Youtube و سرویس های دیگر به اشتراک گذاری ویدئوی خارجی
  8. معرفی وب سایت هایی برای گرفتن لایسنس
  9. بررسی لایسنس هایی که میتوانیم از آنها استفاده نماییم
  10. بررسی استفاده از تصاویر افراد در پروژه ها
  11. بررسی Model Released در Themeforest
  12. شرایط و ضوابط استفاده از تصاویر افراد معروف و مشهور در پروژه ها
  13. شرایط و ضوابط استفاده از تصاویر اماکن عمومی در پروژه ها

   

  درس هشتم: بررسی نهایی فایلهای پروژه جهت آپلود [ 31:58 ]

  1. بررسی اهمیت داشتن فایل کمکی برای مشتریان (Help Document)
  2. بررسی انواع Help Documentهایی که میتوانید داشته باشید
  3. تعریف دقیق و کارکرد Help Document در ساختار پروژه
  4. بررسی روش های مختلف ساختن Help Document مطابق با استانداردهای Themeforest
  5. ساختن یک فایل Help Document به صورت آنلاین
  6. آماده سازی نهایی فایل های پروژه جهت آپلود و معرفی به تم فارست
  7. بررسی تصاویر بخش Preview Image
  8. بررسی تصاویر بخش Cover
  9. بررسی تصاویر بخش Thumbnail
  10. بررسی دقیق بهترین روش برای نام گذاری فایل های مطابق با استاندارد Themeforest
 • فصل 4 : ثبت نام و پنل مدیریتی 1:55:00

  متاسفانه برای ایرانی ها محدودیت هایی در فعالیت در Envato وجود دارد. این محدودیت ها از زمان ثبت نام خودش را نشان میدهد. این فصل پاسخ تمام سوالات شما را در ثبت نام درست و بدون دردسر خواهد داد. البته پنل مدیریتی در این فصل خیلی کامل پوشش داده خواهد شد و به عبارتی مقدمات کارهایمان را برای آپلود واقعی!!!!! پروژه بر روی Themeforest آماده میکنیم.

   

  درس اول: چرا از VPN استفاده نکنیم [ 40:52 ]

  1. بررسی موارد تحریمی بر روی ثبت نام در Envato
  2. بررسی دقیق شرایط و ضوابط دارندگان حساب کاربری در Envato
  3. بررسی و ارائه راه کار بهترین روش ثبت نام در Envato و Themeforest
  4. بررسی آماده سازی های اولیه جهت ثبت نام در سایت
  5. بررسی هاستینگ چند سایت خارجی و آنالیز سرویس های آنها
  6. بررسی و بیان نکات مهم پیش از ثبت نام در Envato و Themeforest

   

  درس دوم: ثبت نام در Envato و موارد مهم [ 31:37 ]

  1. بررسی دقیق ثبت نام در Envato و مراحل آن
  2. نحوه انتخاب نام مناسب برای حساب کاربری و نکات مهم آن
  3. بیان حقایقی جهت رعایت نکردن موارد امنیتی و مشکلات مربوط به آن
  4. بررسی نام چند حساب کاربری در Envato و Themeforest
  5. انجام ثبت نام واقعی در Envato و بررسی مراحل تایید کردن حساب کاربری
  6. بررسی دقیق تعیین کشور در زمان ثبت نام
  7. بررسی مراحل Exclusive کردن حساب کاربری در زمان ثبت نام
  8. بررسی تبدیل کردن حساب کاربری معمولی (خریدار) به فروشنده (Author)

   

  درس سوم: آشنایی با پنل مدیریتی [ 41:53 ]

  1. بررسی ایمیل هایی که پس از ثبت نام ارسال شده است
  2. آشنایی ابتدایی با موارد مالیاتی (Tax)
  3. آشنایی با 3 حساب کاربری به صورت همزمان جهت درک بهتر عملکرد Envato و Themeforest
  4. بررسی دقیق صفحه Dashboard در پنل مدیریتی
  5. بررسی دقیق بخش Profile در پنل مدیریتی
  6. بررس دقیق بخش Followers در پنل مدیریتی
  7. بررسی دقیق بخش Following در پنل مدیریتی
  8. بررسی دقیق بخش Settings در پنل مدیریتی
  9. بررسی روش تغییر نام کاربری (Envato’s Username)
  10. بررسی تغییر ایمیل در پنل مدیریتی
  11. بررسی دقیق بخش Profile در پنل مدیریتی
  12. بررسی بخش Budgets در پنل مدیریتی
  13. بررسی دقیق بخش Email Settings در پنل مدیریتی
  14. بررسی دقیق بخش Social Networks در پنل مدیریتی
  15. بررسی دقیق بخش Downloads در پنل مدیریتی
  16. بررسی دقیق بخش Reviews در پنل مدیریتی
 • فصل 5 : آپلود پروژه روی Themeforest 3:09:00

  به فصل هیجان انگیز رسیدید!!!!

  بله درسته. در این فصل تمامی نکات حتی ریز ترینشان را برای آپلود یک پروژه موفق با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

  از پر کردن درست فرم آپلود پروژه تا مباحث قیمت گذاری درست و آپلود بدون دردسر فایل ها را با هم پشت سر خواهیم گذاشت.

  در مورد دلایل تایید نشدن پروژه ها نیز به تفضیل با شما صحبت خواهیم نمود.

   

  درس اول: نگاه کلی به پیش نیازهای آپلود پروژه [ 19:38 ]

  1. بررسی شرایط ابتدایی برای آپلود پروژه
  2. بررسی دقیق مواردی که قبل از آپلود پروژه باید رعایت کنیم
  3. بررسی تعداد آیتم هایی که در یک زمان میتوان آپلود نمود
  4. شیوه تغییر فرم اپلود برای تمامی گروه ها در Envato Market مانند Themeforest
  5. معرفی و بررسی دقیق فرم آپلود پروژه در تم فارست

   

  درس دوم: Item Title & Keyword Stuffing چیست [ 26:03 ]

  1. بررسی لزوم ایجاد Documentation و توضیحات کامل برای پروژه
  2. بررسی دقیق قوانینی که باید برای نام گذاری پروژه (Item Title) رعایت کنیم
  3. بررسی دقیق مثال های درست و غلط برای نام گذاری بهتر پروژه
  4. بررسی دقیق موارد تکرار نام ها (Keyword Stuffing) جهت جلوگیری از رد شدن پروژه

   

  درس سوم: Item Description & Item Tag چیست [ 21:35 ]

  1. بررسی دقیق موارد و محتوایاتی که میتوانیم در توضیحات پروژه (Item Description) بنویسیم
  2. بررسی دقیق محدودیت هایی که در نوشتن توضیحات برای پروژه وجود دارد
  3. بررسی دقیق استفاده از تصاویر در توضیحات پروژه
  4. بررسی دقیق کاربرد تگ ها و استفاده درست آنها در Envato و Themeforest
  5. بررسی نقش تگ ها در پروژه
  6. بررسی دقیق قوانین نوشتن و انتخاب تگ ها برای پروژه
  7. نحوه درست فیلتر کردن تگ ها برای رسیدن به بهترین نتیجه
  8. بررسی تعداد تگ های مجازی که میتوانیم در تم فارست و گروه های دیگر Envato بنویسیم

   

  درس چهارم: Key Features & Meta Data & Links و موارد بیشتر [ 26:37 ]

  1. کاربرد دقیق Key Features و بررسی آن در پروژه های مختلف در تم فارست
  2. بررسی مواردی که میتوان آنها را در Key Features بیان کنیم
  3. بررسی رابطه بین Tagها و Key Features و گرفتن بهترین نتیجه از آنها
  4. بررسی نکات مهم در تعیین خصوصیت های پروژه (Meta Data) جهت شناسایی بهتر آن
  5. بررسی روش تهیه دقیق خصوصیت ها برای پروژه
  6. بررسی شرایطی که اگر محتویات پروژه دارای ویروس و یا Worm باشند
  7. بررسی نکات بسیار مهم در Message Reviews
  8. بررسی نکات مهم در قرار دادن لینک در توضیحات پروژه (Item Description)
  9. بررسی شرایطی که مجاز هستیم از لینکها در توضیحات پروژه استفاده نماییم

   

  درس پنجم: نکات مهم برای تعیین قیمت پروژه [ 21:57 ]

  1. بررسی نکات مهم در قیمت گذاری پروژه
  2. بررسی دقیق Item Price
  3. بررسی دقیق Buyer Fee
  4. بررسی دقیق Purchase Price
  5. بررسی نحوه محاسبه در آمد شما از فروش آیتم
  6. بررسی یک مثال واقعی برای بهترین حالت تعیین قیمت برای پروژه
  7. بررسی دقیق حق کمیسیون هایی که Envato از فروش پروژه از شما کم میکند
  8. بررسی قیمت ها بر اساس Regular Licenses و Extended Licenses
  9. بررسی بهترین شیوه قیمت گذاری و نکات کلیدی در این زمینه

   

  درس ششم: آپلود نهایی پروژه [ 32:46 ]

  1. بررسی دقیق روش های مختلف آپلود پروژه روی Envato و Themeforest
  2. بررسی مشکلات احتمالی که در زمان آپلود پروژه ممکن است اتفاق بیافتد و راه های رفع آن
  3. بیان راهنمایی هایی جهت آپلود بهتر پروژه
  4. بررسی دقیق آپلود پروژه به روش FTP بر روی سرورهای Envato
  5. معرفی پروتکل FTP و آشنایی ابتدایی با آن
  6. بررسی دستورالعمل های استفاده از FTP در سایت Envato
  7. روش گرفتن کلمه عبور (FTP Password) توسط API از سایت Envato
  8. تکمیل نهایی اطلاعات پروژه در فرم آپلود Themeforest
  9. مشاهده بخش هایی از پنل مدیریتی زمانی که پروژه ای آپلود شده است و در صف تایید قرار دارد
  10. بررسی نهایی پنل مدیریتی در زمانی که پروژه ای تایید میشود

   

  درس هفتم: دلایل تایید نشدن پروژه ها [ 40:28 ]

  1. بررسی جدول زمان بندی بررسی پروژه ها در سایت Envato
  2. معرفی تب Hidden Item در پنل مدیریتی و کاربرد آن
  3. بررسی دقیق عواملی که در تایید یا رد شدن پروژه ها میتواند تاثیر گذار باشد
  4. بررسی دقیق روند بررسی شدن پروژه ها توسط کارمندان Envato و Themeforest
  5. بررسی دقیق موارد و شرایطی که کارمندان Envato میتوانند مشکلات پروژه ها را رفع نمایند
  6. بررسی مفهوم Label گذاری بر روی پروژه ها
  7. روش حل مشکل Soft Reject در پنل مدیریتی
  8. بررسی لیبل Special Circumstance و معنی آن
  9. بررسی شرایطی که Envato میتوانند اطلاعات پروژه را تغییر دهد
  10. بررسی شرایطی که ممکن است پروژه های آپلود شده وارد Special Circumstance شوند
  11. بررسی دقیق مواردی که ممکن است باعث Reject شدن پروژه شود
  12. بررسی پیشنهادهایی که Envato و Themeforest برای رد نشدن پروژه ها داده اند
  13. بررسی تفاوت اصلی بین Hard Reject و Soft Reject
  14. بررسی یکی از مشکلات Soft Reject برای استخراج اطلاعات مهم و مشکلات بیان شده از طرف Envato و Themeforest
  15. بررسی روش های اصلاح مشکلات در Soft Reject
  16. بررسی شرایطی که ممکن است پروژه دچار Hard Reject شود
 • فصل 6 : نکات فروش در Themeforest 2:39:00

  این فصل مطمئنا میتواند در فروش پروژه های شما در بازار Envato تاثیر مستقیمی داشته باشد. حالا که موفق شدید که پروژه های را در Envato آپلود کنید و تایید هم شده است, نباید بر سر موارد خیلی کوچک ولی مهم, پروژه شما دچار آسیب شود و از روی این بازار مهم برداشته شود.

  بنابراین تک به تک درس ها از موارد مربوط به رعایت کپی رایت تا قیمت گذاری و تخفیف و پشتیبانی کاربران و بسیاری از موارد دیگر را مشاهده نمایید.

   

  درس اول: Copyright & Trademark & Licenses چیست [ 24:42 ]

  1. تعریف دقیق Copyright
  2. تعریف دقیق Trademark
  3. تعریف دقیق Intellectual Property
  4. بررسی موارد قانونی در Envato’s Brand و هشدارهایی در این زمینه
  5. معرفی وب سایت هایی در زمینه Copyright و Trademark
  6. بررسی بیشتر Extended Licenses
  7. بررسی تنظیمات مربوط به Extended Licenses در پنل مدیریتی
  8. بررسی مزایای تعریف کردن Extended Licenses برای پروژه ها

   

  درس دوم: پیگیری مشکلات مربوط به کپی رایت [ 28:08 ]

  1. معرفی ابزارهایی که برای ارسال گزارش نقض Copyright استفاده میشود
  2. بررسی و کاربرد DMCA
  3. بررسی نحوه ارسال DMCA
  4. دستورالعمل استفاده از WHOIS جهت دسترسی به اطلاعات هاستینگ متخلف
  5. بررسی IPR Notice در Trademark
  6. بررسی اطلاعات لازم جهت ارسال DMCA و IPR Notice

   

  درس سوم: سیاست های قیمت گذاری و تخفیف [ 32:01 ]

  1. معرفی بخش Fixed Buyer Fee
  2. بررسی شرایط و قوانین رایگان کردن پروژه ها در Envato و تم فارست
  3. بررسی شرایط و ضوابط گذاشت تخفیف و حراجی
  4. بررسی دقیق Promotional Price در Themeforest و Envato
  5. شرابط دادن تخفیف برای Promotional Price
  6. بررسی برخی از قوانین قیمت های مبهم و گمراه کننده
  7. بررسی قوانین نمایش دادن قیمت های تخفیفی بر روی Item Title و Item Description و Image Preview
  8. بررسی شرایط نقض قوانین قیمت گذاری
  9. تعریف دقیق Price Fixing
  10. بررسی ارتباط قیمت گذاری با رقبا و الگو برداری از آنها

   

  درس چهارم: موارد بازگشت وجه به مشتری [ 24:20 ]

  1. بررسی دقیق قوانین بازگشت وجه به مشتری
  2. بررسی روش درخواست بازگشت وجه از طرف مشتری
  3. بررسی شرایط حل نشدن مشکل بین فروشنده و خریدار
  4. معرفی تب Refund در پنل مدیریتی
  5. بررسی جزئیات درخواست وجه
  6. بررسی بهترین روش ارتباط بین فروشنده و خریدار جهت جلوگیری از بروز مشکل
  7. بررسی ارتباط بین Comment و Rate با بازگشت وجه به مشتری
  8. بررسی مدت زمان لازم برای پاسخدهی به مشتری
  9. بررسی مهمترین دلایل برای درخواست بازگشت وجه از طرف مشتری
  10. بررسی گزینه های متعدد در زمان گرفتن درخواست وجه از طرف مشتری

   

  درس پنجم: نکات مهم در پشتیبانی دادن به کاربران [ 29:42 ]

  1. تعریف دقیق پشتیبانی در تم فارست و Envato
  2. بررسی نحوه ارائه دادن پشتیبانی به خریداران
  3. نحوه زمان بندی پشتیبانی و دادن قیمت
  4. بررسی گرفتن درخواست پشتیبانی در زمان هایی که پشتیبانی مشتریان به پایان رسیده است
  5. بررسی حالت های مختلف پشتیبانی در قالب ایمیل جهت ارسال به آنها
  6. ارتباط بین Envato Studio و دادن پشتیبانی بهتر به خریداران
  7. بررسی نکات مهم در پاسخدهی به درخواست پشتیبانی مشتریان
  8. بررسی بهترین روش های دادن پشتیبانی به مشتریان
  9. بررسی روش های تشخیص مشتریان واقعی و دادن پشتیبانی به آنها
  10. بررسی شرایطی که Envato میتواند Commentها و Rateهای بی معنی از طرف مشتریان را حذف نماید
  11. بررسی موارد مهم در Google Map و رابطه آن با پشتیبانی مشتریان
  12. بررسی تنظیمات پنل مدیریتی در رابطه با پشتیبانی مشتریان
  13. بررسی تنظیمات پنل مدیریتی در زمانی که در تعطیلات یا مرخصی هستید
  14. نحوه پاسخدهی به Rating
  15. نحوه گزارش دادن به Envato برای کامنت های بی معنی که از طرف مشتریان آمده است

   

  درس ششم: تنظیمات و امنیت حساب کاربری [ 19:55 ]

  1. بررسی تنظیمات بیشتر در پنل مدیریتی و حساب کاربری
  2. بررسی بخش API Key
  3. بررسی نحوه تغییر دادن نام کاربری (Envato’s Username) توسط پنل کاربری
  4. نحوه بستن حساب کاربری و موارد مهم آن
  5. نحوه تغییر دادن آدرس ایمیل
  6. بررسی بخش امنیتی حساب کاربری
  7. بررسی مشکل دانلود در مرورگرهای گوگل کروم
  8. بررسی مواقعی که سایت Envato نام کاربری جدید را قبول نمیکند
  9. بررسی برخی از نکاتی که برای داشتن کلمه عبور قوی میتوانیم استفاده نماییم
  10. تعریف Phishing و نکات مهم در رابطه با آن
  11. بررسی تنظیمات ورود 2 مرحله در Envato و تم فارست
  12. بررسی شرایطی که ایمیل های تایید هویت را از طرف Envato دریافت نمیکنید
  13. بررسی شرایطی که حساب کاربری شما توسط فرد دیگری دزدیده شده است و راهکارهای مربوط به آن
 • فصل 7 : نکات کسب درآمد و برداشت وجه 1:36:00

  حتما شما هم مثل تمامی افراد دیگر دوست دارید تا درآمد خود را از بازار Envato داشته باشید و به ریال تبدیل نمایید. اما متاسفانه برای انجام این کار محدودیت هایی وجود دارد. اما نگران نباشید!!!!

  در ابتدا راه های انتقال دلار به حساب خودتان و تبدیل آن به ریال را دقیقا مورد بررسی قرار داده ایم به طوری که شما میتواند از میان 3 روش, یکی از آنها را انتخاب نمایید و سپس در مورد تنظیم نمودن اطلاعات حساب بانکی خودتان در پنل کاربری Envato به تفضیل با شما صحبت کرده ایم.

  تبریک میگیم!!!!

  شما میتوانید حالا مبالغ دلاری خود را برداشت نمایید.

   

  درس اول: مقدمه [ 07:30 ]

   

  درس دوم: حساب بانکی PayPal را ایجاد کنید [ 20:36 ]

  1. معرفی حساب بانکی PayPal
  2. بررسی روش کارکرد PayPal
  3. تعداد و ارقام تراکنش ها در PayPal
  4. هشدار IPها برای حساب های بانکی PayPal
  5. روش های انتقال و نقد کردن دلار در PayPal
  6. نحوه باز کردن حساب PayPal
  7. بررسی نکات مهم در باز کردن حساب بانکی PayPal

   

  درس سوم: حساب بانکی Visa  و Master را ایجاد کنید [ 26:45 ]

  1. تفاوت حساب کاربری Visa و Master
  2. بررسی انواع کارت های Visa
  3. بررسی انواع کارت های Master
  4. تفاوت انواع کارت ها در Visa و Master
  5. هزینه های بازگشایی حساب های بانکی ویزا کارت و مستر کارت
  6. روش های افتتاح حساب Visa و Master
  7. مزیت های روش Visa و Master نسبت به PayPal برای Themeforest و Envato
  8. بررسی هزینه های بانکها (کمیسیون) برای انقال پول توسط شبکه Swift
  9. روش های انتقال و نقد کردن دلار در Visa و Master
  10. بررسی تفاوت کارت های هدیه با Debit Card

   

  درس چهارم: حواله بانکی [ 06:34 ]

  1. معرفی روش حواله بانکی
  2. ارائه بهترین روش برای انتقال پول از تم فارست یا Envato و تبدیل آن به ریال
  3. بررسی هزینه های کارمزد در روش حواله های بانکی

   

  درس پنجم: تعریف حساب بانکی و نحوه پرداخت [ 27:22 ]

  1. مشاهده تاریخچه پرداخت های شرکت Envato و مقایسه آن با کمیسیون های حال حاضر
  2. بررسی روش های پرداخت پول از Envato و Themeforest
  3. بررسی میزان حداقل برداشت وجه به روش بانکی (Swift) از تم فارست
  4. بررسی میزان درآمد خالص (Net Earning) و مقادیر قابل برداشت در Envato
  5. بررسی موارد و شرایطی که میتوانید به مشتری فاکتور بدهید
  6. بررسی تنظیمات مربوط به فاکتور مشتری
  7. بررسی زمان هایی که Envato میتواند پول شما (Author) را پرداخت نماید
  8. بررسی میزان زمانی که میتوانید برای گرفتن وجه از طریق Swift منتظر شوید
  9. بررسی موارد و مشکلات برگشت وجه
  10. بررسی شرایط نقل و انتقال پول توسط شبکه بین بانکی (Swift) توسط Envato و تم فارست
  11. بررسی هزینه های نقل و انتقال پول توسط Swift
  12. تعریف دقیق بانک های میانی  (Intermediary Bank)
  13. بررسی روش های تعریف حساب بانکی در Envato و Themeforest
  14. بررسی تب Payout در پنل مدیریتی

   

  درس ششم: مالیات و موارد تکمیلی [ 15:09 ]

  1. معرفی بخش های مختلف مالیاتی بر اساس کشور و موارد دیگر
  2. بررسی فرم های W8 و W9 در Envato
  3. بررسی بخش گسترش کسب و کار در Envato
  4. بررسی تنظیمات مربوط به Google Analytics
 • فصل 8 : پرسش و پاسخ متداول و کلام پایانی 45:00

  حتما تا به الان سوالات بسیار زیادی در ذهن شما نقش بسته است و یا در آینده سوالات زیادی برایتان ایجاد خواهد شد. ما بخش بسیار مهمی را در سایت Envato که افراد دیگر هم مانند شما سوالات و مشکلات زیادی را مطرح نموده اند, معرفی میکنیم و روش سریع رسیدن به جواب را هم در همین بخش مورد بررسی قرار میدهیم.

  البته جلسات پرسش و پاسخ با استاد داریوش ببریان هم برگزار میشود و ایشان به سوالات شما پاسخ میدهند. مطمئنا سوالات دیگران, سوال شما هم خواهد بود.

  راه های ارتباط با استاد ببریان هم در این بخش کاملا توضیح داده شده است.

   

  درس اول: معرفی انجمن Envato برای پاسخ به سوالات [ 20:56 ]

  1. معرفی و بررسی فروم Envato
  2. مزیت های استفاده از Envato Forum مخصوصا برای تم فارست
  3. جستجو و بررسی چند مشکل در فروم برای دستیابی به بهترین پاسخ
  4. بررسی روش پیدا کردن حساب های کاربری فعال در فروم جهت ارتباط برقرار کردن با آنها
  5. نحوه ثبت نام و لاگین شدن به Envato Forum
  6. بررسی دسته بندی و گروه بندی اطلاعات در فروم
  7. بررسی پنل مدیریتی فروم Envato

   

  درس دوم: جلسه پرسش و پاسخ – قسمت اول [ 11:36 ]

   

  درس سوم: جلسه پرسش و پاسخ – قسمت دوم [ 12:42 ]

سوالات متداول ( 10 ) سوال مطرح شده
 • آیا این آموزش کاملا از 0 تا 100 همه مطالب رو در زمینه ورود به بازار Themeforest میگوید؟

  بله حتما. تمامی مطالب آموزش داده شده بر اساس Documentهای سایت Envato میباشد و یک حساب کاربری واقعی که تایید شده است را به شما نشان میدهد.

 • آیا در این آموزش, پروژه عملی هم نشان داده یا بررسی میشود؟

  بله حتما. شما با یک پروژه کاملا عملی مواجه خواهید شد و حتی برای بیشتر واقعی شدن و شبه سازی کامل, یک پروژه تایید نشده هم برای آنالیز و تجزیه و تحلیل در اختیار شما قرار داده خواهد شد.

 • در مورد برداشت پول و یا انتقال دلار از Envato به حساب من, آیا راه کاری ارائه شده است؟

  بله حتما. ما اعتقاد داریم که فعالیت در بازار Envato بدون برداشت پول و گرفتن دستمزد چندان توجه ندارد و منطقی نیست. بنابراین در مورد 3 روش برداشت وجه به صورت دلاری و تبدیل آن به ریال در فصل 7 به تفضیل با شما صحبت کرده ایم.

 • آیا تمامی Help Center و Documentهای سایت Envato پوشش داده میشود؟

  میتوانیم ادعا کنیم که 100%. تمامی فصل ها کاملا و منطبق بر اطلاعات ارائه داده شده در سایت Envato میباشد.

 • آیا یک پروژه به صورت واقعی بر روی تم فارست آپلود میشود؟

  مطمئنا بله. برای اینکه تمامی بخش ها و اطلاعات ارائه داده شده در سایت Envato پوشش داده شود, یک پروژه واقعی هم با اشاره به تمامی جزئیات مانند قوانین نام گذاری ها و نحوه نوشتن تگ ها برای پروژه و بسیاری دیگر از این موارد مهم نیز بازگو شود.

 • آیا از این آموزش می توان برای گروه های دیگر به غیر از Themeforest استفاده نمود؟

  مطمئنا بله. به دلیل اینکه بر طبق تمامی اطلاعات ارائه داده شده از سوی Envato آموزش ها را ساخته ایم, بنابراین شما کاملا با این مطالب و اطلاعات آشنایی دارید و تنها این تخصص شما در آن حوزه می ماند تا بتوانید پروژه با کیفیتی را آپلود نمایید.

 • مزیت کار در بازارهای بین المللی مانند تم فارست چیست؟

  شاید بزرگترین مزیتش درآمد دلاری آن میباشد. شما تلاش خود را برای ایجاد نمودن یک پروژه عالی با استانداردهای Envato میکنید و سپس کاربران در سایت به راحتی می توانند کالا و محصول شما را پیدا کنند.

 • چقدر طول خواهد کشید تا بتوانیم از Envato کسب در آمد کنم؟

  این کاملا بستگی به گروهی دارد که در آن فعالیت دارید. اگر کار رو به صورت تمام وقت دنبال کنید, بین 6 ماه تا 1 سال به درآمدی که مدنظرتان است یا فراتر خواهید رسید به دلیل اینکه اگر چند کار و پروژه را داشته باشید بهتر دیده خواهید شد.

 • عموما چه رویکردی در آغاز فعالیت در Envato بهتر است؟

  بهتر است به جای انجام کارهای جداگانه و جزیره ای, به فکر ایجاد نمودن پکیج باشید و سعی کنید آن پکیج را ارتقاء داده بطوریکه قیمت آن افزایش پیدا نکند. به عنوان مثال یک پکیج PSD که در آن 100 نمونه کار وجود داشته باشد خیلی بهتر از 100 کار PSD است که جداگانه به فروش برسد.

 • آیا برای پروژه های وردپرسی سئو هم اهمیت دارد؟

  مطمئنا بله. پروژه ها باید کامل و بدون نقص باشند و شما باید استانداردهای سئو رو به خوبی بدانید. برای این کار می توانید از پکیج 40 ساعته سئو رایگان در سایت الگوها استفاده نمایید.

من داریوش ببریان هستم. نزدیک به 17 سال در زمینه طراحی و برنامه نویسی و سئو وب سایت در حال فعالیت میباشم و 14 سال هم در زمینه آموزش دروس مختلف اشاره شده مشغول به تدری...
 • آموزش ها99
 • کتاب ها6
 • Follower82
ثبت نظر ( 38 ) نظر ثبت شده
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید و یا ثبت نام نمایید...
 • 1401/09/20
  حسین
  سلام
  وقتتون بخیر
  من برنامه نویسم و میخوام قالب طراحی کنم و قرار بدم
  میتونیم به نام خودمون ثبتنام کنیم یا حتما باید اکانت وریفای شده با نام شخص خارجی تهیه کنیم؟
  • 1401/09/23
   پشتیبان

   با سلام

   در آموزش کامل در مورد این موارد صحبت شده است دوست عزیز

 • 1400/11/28
  محسن گلچین
  سلام
  ببخشید میخواستم ببینم میشه با جناب ببریان در ارتباط بود؟ اگه بله ممکنه روش ارتباط با ایشون رو بفرمایید
  بنده چند سالیه محصولات وردپرس طراحی میکنم میخواستم اگه امکان داشته باشه ایشون نمونه کار بنده رو ارزیابی کنن ببینم امیدی هست و کیفیت کار بنده اندازه ای هست که بشه در انواتو ارائه داد
  ممنون میشم
  • 1400/11/29
   پشتیبان

   با سلام

   چنانچه دانشجوی دوره ایشون هستید میتونید ابتدا از طریق تیکت با ایشون در ارتباط باشید و سپس لازم باشه ایشون راهنمایی تلفنی هم خواهد داشت

   با تشکر

 • 1400/06/30
  محسن گلچین
  سلام
  با توجه به مواردی که در متن نوشته شده ظاهرا اموزش خوبی به نظر میرسه
  تخفیف یا فروش ویژه نداره؟
  چقدر میشه امیدوار بود با خرید این پکیج بتونیم به نوعی با روش هایی که در این اموزش گفته شده محصول ما رو در تم فارست منتشر کنیم
  آیا باید وی پی اس و کردیت کارت داشته باشیم حتما؟ مشکل احراز هویت اینا رو میشه حل کرد؟
  پیشاپیش از پاسختون ممنونم
  • 1400/06/30
   پشتیبان

   درود بر شما

   خیر در حال حاضر تخفیف نداره

   فروش محصولات کامل بستگی به پروژه و مهارت های شما دارد ولی موانعی که مخصوصا برای ایرانی ها وجود دارد در این آموزش توضیح داده شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر میتونید به سیلابس ها مراجعه نموده و سپس اقدام به خرید نمایید

   مسئله کردیت کارت و وی پی اس کاملا مورد بحث  قرار گرفته است

   موفق باشید

 • 1400/04/27
  میلاد سابقی
  سلام در جواب کامنت دوستمون «ابولفضل» فرمودید که برای احراز هویت نیازی به پاسپورت و یا... نیست!! درحالیکه خود انوتو میگه برای وریفای آی دی چک باید یا پاسپورت، یا گواهینامه و یا کارت نشنال ارائه بشه؟!
 • 1400/03/12
  محمدرضا پرنون
  سلام روز خوش من به عنوان طراح نرم افزارهای گرافیکی میتونم وارد این بازار بشم و درآمد کسب کنم
  • 1400/03/12
   پشتیبان

   با سلام. بله حتما این بازار برای شما هم فضا دارد برای کار کردن

 • 1400/02/30
  ابولفضل
  سلام

  راجب انواتو استودیو هم میشه یه مطلبی تهیه کنید
  • 1400/02/30
   پشتیبان

   بله حتما. درخواست شما به استاد ببریان منتقل خواهد شد. با تشکر

 • 1400/02/30
  ابولفضل
  سلام.
  برای اینواتو نیاز به احراز هویت با پاسپورت و مدراک محل سکونت نیست ؟
  • 1400/02/30
   پشتیبان

   با سلام. خیر نیازی نیست

  • 1400/04/27
   میلاد سابقی
   بله نیاز که احراز هویت بشید، لینک زیر این مسأله رو بیان می‌کنه
   https://help.author.envato.com/hc/en-us/articles/360038865632-Author-ID-Checks
 • 1400/02/01
  Amir Yousefi
  اگه دوره آموزشی طراحی قالب سایت مخصوص سایت انواتو بخش تم فارست رو هم آماده کنید خیلی عالی میشه
 • 1400/01/14
  Amir Yousefi
  یه سوال دیگه وقتی قالب وردپرس داخل تم فارست قرار میدیم قوانین سخت گیرانه ای داره تا تایید کنه و داخل بازار قرار داده بشه و بعضاً رد می‌کنه پروژه رو آیا شما تو دورتون در این رابطه آموزش دادین که شرایط طراحی قالبمون چه جور باشه تا تایید بشه ؟
  • 1400/01/14
   پشتیبان

   بله حتما در این مورد صحبت شده است. لطفا قبل از خرید سیلابس و ویدئوی دمو رو ملاحظه نمایید و از خرید خودتون مطمئن باشید

 • 1400/01/13
  Amir Yousefi
  میخواستم بدونم تو این دوره آموزش هم می‌دین چطور درگاه آنلاین برای برداشت پولمون بزاریم و چطور به ریال تبدیلش کنیم به حسابمون تو ایران منتقل کنیم؟
  • 1400/01/14
   پشتیبان

   با سلام. بله حتما. یک فصل جداگانه در این مورد در نظر گرفته شده است. موفق باشید

 • 1399/12/21
  کامران محمدی
  و اینکه آیا دوره رو میتونیم دانلود کنیم؟
  • 1399/12/21
   پشتیبان

   بله حتما. پس از خرید میتونید از پنل مدیریتی دانلود کنید

 • 1399/12/20
  کامران محمدی
  سلام
  توی این دوره آموزشی ، آموزش داده میشه کع چجوری وارد انواتو بشیم که حسابمون بلوکه نشه؟
  • 1399/12/20
   پشتیبان

   درود بر شما. بله حتما مفصل در این زمینه صحبت شده است

 • 1399/11/24
  میلاد مظفری
  سلام خسته نباشید.
  آیا در دوره در رابطه با نحوه پرکردن اطلاعات مالیاتی و نحوه محاسبه درآمد خالص از هر فروش موضوعی مطرح شده ؟ اینکه چقدر مالیات کسر میشه و از هر فروش در نهایت چقدر به صاحب اثر میرسه.
  با تشکر
  • 1399/11/24
   پشتیبان

   با سلام

   بله حتما صحبت شده است. میتونید سیلابس ها رو هم مشاهده نمایید

   با تشکر

 • 1399/11/02
  حسین خلیقی
  سلام و عرض احترام
  زمینه تخصصی فعالیت بنده در envato بخشهای graphicriver و 3Docean هست. میخواستم بدونم پکیج آموزشی شما شامل اون بخشها هم میشه یا اینکه فقط مختص بخش themeforest هست؟؟
  با سپاس
  • 1399/11/02
   پشتیبان

   با سلام

   این آموزش برای ورود به تمامی بخش های سایت اینواتو مناسب و کامل میباشد. از سوی دیگر برای اینکه دوست داشتیم آموزش کاملی را به شما عزیزان ارائه نماییم بخش تم فارست به صورت عملیاتی پوشش داده شده است. بنابراین این آموزش برای تمامی افرادی که قصد فعالیت در اینواتو را دارند مناسب است
   لطفا قبل از خرید به سیلابس ها و ویدئوی دمو توجه فرمایید

 • 1399/10/24
  سجاد پورمحمودی
  سلام به آقای ببریان و تیم محترمشون
  بنده آموزشو تهیه کردم و خواستم بدونم که برای فعالیت در تم فارست میشه یه نفره کارها رو پیش برد یا نه حتما باید تیم تشکیل بشه؟
  • 1399/10/24
   پشتیبان

   درود بر شما. خیر شما میتونید به صورت انفرادی هم کار خودتونو انجام دهید

 • 1399/08/02
  سینا پورشب
  سلام خسته نباشید
  من این آموزش رو 2 ماه پیش خریداری کرده ام و در دیروز این محصول به روز رسانی شده, میخواستم بدونم چه چیزی اضافه شده؟
  آیا نیاز هستش که دوباره دانلود بشه؟
  • 1399/08/02
   پشتیبان

   با سلام

   بروزرسانی های تمامی دوره ها از پنل کاربری خودتان قابل دسترس میباشد.

   موفق باشید

 • 1399/07/07
  علی میرزائی
  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم برای ورود به این بازار چه پیش نیاز ها و
  دانشی مورد نیاز هست و باید بر روی کدام یک از زبان های برنامه نویسی تسلط داشته باشیم؟
  • 1399/07/08
   پشتیبان

   با سلام

   شما در ابتدا باید مشخص کنید که در چه بازاری می خواهید فعالیت کنید. به عنوان مثال برای طراحی سایت نیاز به دانش های برنامه نویسی و طراحی دارید

 • 1399/06/31
  امیرحسین محمدی
  سلام وقت بخیر -دوره ی آقای ببریان فقط بررسی تم فارست و طرز ثبت نام و... در این بازار هست درسته؟ برای بخش فنی کار ، به نظر شما کدام استاد بهتر از همه است و برای شروع از کدام زبان شروع کنم برای طراحی وب؟ یا خود آقای ببریان دوره ی فنی طراحی وب صفر تا صد رو دارند؟
  • 1399/07/08
   پشتیبان

   با سلام

   بله در مورد دوره تم فارست هست و صحبتی از طراحی سایت نشده است. برای طراحی سایت و برنامه نویسی میتونید از دوره های خود ایشون استفاده کنید

 • 1399/06/28
  امیرحسین محمدی
  سلام و خسته نباشید من میخاستم پکیج رو خریداری کنم .سوالم این هست با پکیج آقای ببریان می تونم پروژه ایی رو خودم بسازم و آپلود کنم؟یعنی بخش فنی و.. کار هم آموزش داده میشه؟ صفر تا صد طراحی قالب سایت؟
  • 1399/06/28
   پشتیبان

   با سلام

   با این پکیج آموزشی کاملا می تونید در بازار تم فارست فعالیت داشته باشید و از نکات ریز و مهمی که در موفقیت شما در این بازار کمک می کنه بهره مند و آگاه شوید
   این دوره یک دوره طراحی سایت و یا آموزش فوتوشاپ نیست بلکه دوره ای برای ورود به این بازار و بررسی  کامل داکیومنت های اینواتو مخصوصا در بخش تم فارست است

 • 1399/06/16
  kianajasempour
  سلام میشه یک پروژه رو هم در تم فارست و هم در اینوتو به اشتراک گذاشت؟ برای فروش
  • 1399/06/16
   پشتیبان

   با سلام

   باید به یاد داشته باشیم که اینواتو یک شرکت است و تم فارست یکی از بخش های زیر مجموعه این شرکت. شما نمی توانید پروژه های خودتونو در بخش های مختلف اینواتو به اشتراک بگذارید و باید بر هر کدام از بخش ها به صورت جداگانه آیتم ها رو طراحی نمایید. حتما ویدئوی آموزشی را به صورت کامل مشاهده نمایید تا پاسخ دقیق تری از سوال خودتون بگیرید

 • 1399/06/15
  علیرضا فرهادی
  خیلیم عالی
 • 1399/05/07
  زرتشت شور افرین
  خیلی تشکر از سایت خوب الگوها. تخفیف تون عالی بودش و همیشه به فکر ما هنرجویان سایت هستید. من تهیه کردم و به همه دوستان پیشنهاد میکنم تهیه کنن این آموزشو چون تعریفشو خیلی تو اینترنت میبینم.
  عالی و موفق باشید مخصوصا استاد ببران
 • 1399/04/21
  مهرداد
  سلام وقت بخیر. من در کد نویسی و گرافیک و سئو هسچ تخصصی ندارم. اما به یک وی پی اس احتیاج دارم.
  میتونید برای خرید یه وی پی اس سه ماهه برام تهیه کنید؟ هزینه اون چقدر میشه؟
  • 1399/04/21
   پشتیبان

   با سلام

   وقت شما هم بخیر

   لطفا درخواست خودتونو از بخش تیکت ها در پنل کاربری مطرح بفرمایید

   با تشکر

 • 1399/04/12
  Reza Dalir
  با سلام. ببخشید بنده یک سوال داشتم فقط. اگر امکانش باشه پاسخش رو اینجا یا ایمیل برام ارسال کنید.
  میخواستم بپرسم که آیا میشه از افزونه های پولی مثل Rev Slider و یا Visual Composer در قالب وردپرسمون استفاده کنیم بصورت باندل؟ بصورت رایگان توی بسته قالبمون قرارش بدیم.
  اگر میشه تحت چه لایسنسی و چطوری باید اقدام کنیم؟ ایا هزینه بیشتری داره؟
  • 1399/04/14
   پشتیبان

   با سلام خدمت شما دوست عزیز

   بله این امکان وجود دارد کافی است که به سایت سازنده اون افزونه بروید و از لایسنس خودشون که دقیقا برای تم فارست ساخته و ایجاد شده است استفاده نمایید

   شما برای فروش میتونید هزینه بیشتری را اعلام کنید تا بتونید از این مورد سود بیشتری ببرید

 • 1399/04/05
  محمد زارعی
  سلام وقت بخیر
  با استفاده از تکنیک این دوره برای ثبت نام و دور زدن تحریم ها، برای فروشنده ایرانی بدون استفاده از آشنایان و کاملا در داخل کشور (صرف نظر از هزینه های افتتاح حساب و غیره درصورت نیاز) حدودا چند درصد از درآمد فروش محصولات سهم فروشنده است؟

  با احترام
  • 1399/04/05
   پشتیبان

   درود بر شما

   این بستگی به این دارد که شما تعیین می کنید که به صورت تمام وقت یا پاره وقت برای تم فارست در حال کردن کردن باشید. جدول بلند بالایی دارد که در آموزش اشاره شده است

   موفق باشید

 • 1399/03/20
  زهره فشمی یاسینی
  من قبلا هم از با بازارهای بین المللی کار کردم ولی تم فارست یه چیز دیگست. خیلی ممنون استاد عزیز که اینقدر خوب و صادقانه همه چیو گفتین :)
  • 1399/03/20
   پشتیبان
   خوشحالیم که مورد توجه قرار گرفتش. حتما سوالات رو از طریق تیکت اعلام کنید. دوست داریم از موفقیت های شما در بازارهای بین المللی بیشتر بدونیم و شما رو به تیم های دیگه هم معرفی کنیم
 • 1399/03/19
  دنیای سئو
  خوشبختانه ما تونستیم الان با این آموزش کار تو تم فارست بزاریم. فقط اگه سوال داشته باشیم چطوری میتونیم با استاد ببریان ارتباط برقرار کنیم در زمینه تم فارست؟
  • 1399/03/20
   پشتیبان
   خوشحالیم که آغاز خوبی داشتید و دوست داریم بیشتر از موفقیت های شما بدونیم. شما میتونید از طریق تیکت با ایشان در ارتباط باشید. سعی کنید سوالات خودتونو به صورت کامل مطرح بفرمایید. چون با توجه به حجم سوالات ایشان بتوانند کامل پاسخ رو بفرمایند
 • 1399/03/19
  شرکت عطر یاس
  یکی از بهترین آموزش هایی بودش که تونست زندگی عوض کنه و دیدگاهمو نسبت به طراحی تغییر بده. با افتخار من الان تونستم اولین کارمو تو تم فارست آپلود کنم و برم سراغ کارهای بعدی. مرسی از استاد مهندس داریوش ببریان بایت این آموزش خوبشون
  • 1399/03/20
   پشتیبان
   خیلی خوشحالیم که تونستیم این تغییر رو در کسب و کار شما ایجاد کنیم. ایشان قطعا با مطالعه این مطلب شما خیلی خوشحال خواهند شد. حتما از طریق تیکت با ایشان در ارتباط باشید تا شما رو به تیم های دیگر معرفی نمایند.
 • 1399/03/19
  شرکت رهیاب خودرو امینی
  تم فارست چیه؟
  • 1399/03/20
   پشتیبان
   تم فارست یک بازار بین المللی در زمینه فروش کارهای دیجیتالی مانند سایت و تم و تصاویر و .. میباشد. حتما ویدئوی درس اول از فصل اول که رایگان هم هست رو مشاهده نمایید.
 • 1399/03/19
  نگین دیده بان
  این آموزش فوق العادست. من الان با خود استاد کار میکنم و همین جا ازشون تشکر میکنم که اینقدر هوای ما بچه ها رو دارن. از الگوها هم تشکر میکنم
  • 1399/03/20
   پشتیبان
   عالیه خانم دیده بان. امیدواریم همکاری با استاد ببریان در بخش دپارتمان بین الملل برای شما لذت بخش باشه و از تجربیات ایشون نهایت بهره رو ببرید
 • 1399/03/18
  سیروس رهنما
  دوره فوق العاده ای بودش فقط آموزش برنامه نویسی در تم فارست رو هم بزارید. من که بی صبرانه منتظرم.
  • 1399/03/20
   پشتیبان
   خوشحالیم که راضی هستید و خوشحالتر خواهیم شد که ما را از پیشرفت کاری خودتون در بازارهای بین المللی آگاه نمایید. حتما آموزش های بینظیر دیگری هم از خود استاد ببریان در این زمینه در حال تهیه و تولید هستند.
 • 1399/03/18
  آرش
  واقعا هنوز باور نمیکنم تونستم این آموزش و تو ایران پیدا کنم. خیلی خوب بودش و من تم فارست و شروع کردم
  • 1399/03/21
   پشتیبان
   خواهش میکنیم. بله در این آموزش سعی کردیم که در مورد تمامی حقایق و نکات کار کردن در تم فارست با شما صحبت کنیم و استاد ببریان تمامی تجربیات خودشونو در این زمینه در اختیار شما قرار داده اند.
 • 1399/03/18
  قاسم کاریانی
  من واقعا لذت بردم و میتونم بگم سرنوشت کاری من تغییر پیدا کردش. دست مریضا
  • 1399/03/21
   پشتیبان
   خیلی خوشحالیم که توانستیم در آینده شغلی شما تاثیر مثبتی رو داشته باشیم. لطفا از طریق تیکت موفقیت های خودتونو در بازار تم فارست رو بفرمایید تا بتونیم این تجربیات رو در اختیار گروهی که در این زمینه داریم قرار بدیم.
 • 1399/02/02
  Peyman
  سلام. وقت بخیر.

  ضمن تشکر از این محصول خوب و کاربردی، با وجود توضیحات کاملی که دادید ولی ممنون میشم در مورد آیتم های زیر ، راهنمائی بفرمائید تا به صورت شفاف تر بتونیم تصمیم بگیریم.

  1- آیا این آموزش ها برای شخصی که در داخل ایران زندگی میکنه و هیج آشنا و فامیلی در هیچ کشوری برای کمک گرفتن نداره و اصلا قصد مهاجرت هم نداره ، قابل استفاده قطعی هست یا خیر؟ یعنی از داخل ایران کار کنیم و همینجا درآمدمون رو نقد کنیم بدون استفاده از امکانات آشنایان خارج از کشور.

  2- در بخش روش های تسویه حساب و نقد کردن درآمد ، با توجه به اینکه داشتن حساب پی پل از داخل ایران دردسرهای فراوان داره و شاید عملا شدنی نباشه ، و همچنین حساب بانکی خارج از کشور و ... هم که نداریم و هیچ آشنائی در خارج هم نداریم ، آیا باز هم درآمد ما قابل نقد شدن به ریال در ایران خواهد بود؟

  3- آیا تسویه حساب و یا تائید حساب کاربری در تم فارست به آپلود مدارک هویتی و قبض آب و برق و تائید موبایلی و کد تائید پیامکی و موارد مشابه نیاز داره ؟ که برای ما که داخل ایران هستیم مشکل ساز بشه.

  4- آیا کار با تم فارست نیاز به خرید VPS برای تغییر آی پی داره؟ یا با V.P.N هم قابل انجام هست؟

  با تشکر
  • 1399/02/02
   پشتیبان
   با سلام
   لطفا از این پس سوالات خودتونو در بخش تیکت ها مطرح نمایید ولی اجازه دهید همینجا پاسخ شما داده شود:
   1 - بله دقیقا برای افرادی در نظر گرفته شده است که هیچ آشنا و فامیلی در خارج از ایران ندارند و به صورت مستقل خودتون میتونید اقدام نمایید
   2 - روش پی پال یکی از روش ها است و شما میتونید از روش های بی دردسر تری استفاده نمایید که در فصل آخر کاملا توضیح داده شده است
   3 - خیر نیاز به آپلود مدارک هویتی که فرمودین نیست
   4 - بله نیاز به VPS است که کاملا در آموزش توضیح داده شده است
 • 1398/11/17
  مرد تنها
  من شروع کرد :)
  • 1398/11/17
   پشتیبان
   خوشحالیم که راه جدیدی رو در زندگی حرفه ای خود آغاز کردین. موفق باشید :)
 • 1398/11/17
  elias hazrati
  عالی بودش. حقیقتش این آموزش نظر منو نسبت به کار کردن عوض کردش و حالا دیگه با قدرت و انگیزه بیشتری کارمو جلو میبرم.مرسی
  • 1398/11/17
   پشتیبان
   خوشحالیم که تونستیم پیام خودمون رو به شما برسونیم. حتما میتونید با توجه به مهارت هاتون درآمد بهتر و دلاری هم داشته باشید
 • 1398/10/05
  اصغری محسن
  منم به محض اومدن این آموزش تهیه کردم و میتونم بگم فوق العاده بودش. همه چیز گفته شده بود. حالا میخوام استارت بزنم. از سایت الگوها تشکر میکنم
  • 1398/10/05
   پشتیبان
   از تمامی دوستانی که تهیه کردن تشکر میکنم. استاد ببریان تمامی اطلاعات خودشونو که بسیار هم محرمانه بودش در این آموزش به شما دادن و طبیعتا با خیال آسوه میتونید استارت بزنید
 • 1398/10/05
  نوابی
  سلام. من تازه با سایتتون آشنا شدم و این آموزش رو از گوگل پیدا کردم. خیلی خوب بودش و دارم میرم جلو. تشکر
  • 1398/10/05
   پشتیبان
   خوشحالیم که راضی بودین. از چه کلمه وارد شدین؟