الگوها را بیشتر بشناسید

خیلی خوشحال هستیم که میزبان شما در سایت آموزشی الگوها هستیم.

همیشه بحث آموزش و فراگیری دروس به خصوص دروس طراحی سایت, برنامه نویسی, سئو سایت برای مدیریت محترم جناب آقای داریوش ببریان, یکی از دغدغه های مهم بوده است بطوریکه ایشان سعی نموده اند تا بهترین و البته موثرترین متدهای آموزشی را سرکلاسهایشان به اجرا بگذارند.

سایت آموزشی الگوها از این جا شروع شد:

در ابتدا به حضورتان عرض شود که سایت آموزشی الگوها سایتی نبود که یک شبه و بدون تجربه و صرفا بنا به اهداف کسب درآمدی ایجاد شده باشد, بلکه دارای یک عقبه بسیار قوی میباشد.

بنیانگذار سایت آموزشی الگوها جناب مهندس ببریان در خرداد ماه سال 1389 وب سایت تبلیغاتی درج آگهی (https://darjeagahi.com) را طراحی و برنامه نویسی نمودند و البته در کنار این کسب و کار تازه ایجاد شده هم مشغول به تدریس دروس مختلف طراحی سایت بودند. 

در همان زمان ایشان در موسسات مختلف آموزشی و دانشگاه های معتیر مشغول به تدریس حرفه خود بودند بطوریکه در یک فقره تنها 35000 ساعت سابقه آموزشی مستند در مجتمع فنی تهران دارند.

در کنار این فعالیت های آموزشی البته ایشان در سال 1392 شرکت طراحی سایت اطلس وب (https://gowebsite.ir) را به صورت قانونی تاسیس نمودند و تا به هم اکنون مدیر عامل این شرکت طراحی سایت هستند و فعالیت های خودشان را در این شرکت ادامه می دهند.

در نهایت ایشان تصمیم گرفتند تا تمامی این تجربه های خودشان را در قالب سایت آموزشی نه فقط صرفا برای طراحی سایت و برنامه نویسی و سئو بلکه در تمامی حوزه هایی که افراد مختلف علاقه مند هستند تا در آن سایت فعالیت نمایند ارائه نمایند.

بنابراین این سایت برای تمامی علاقه مندان و استادان و مدرسان در تمامی حوزه ها قابل دسترس میباشد تا بتوانند آموزش های خود را در این سایت به فروش رسانده و کسب در آمد نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی این لینک کلیک نمایید.