الگوها را بیشتر بشناسید

خیلی خوشحال هستیم که میزبان شما در سایت آموزشی الگوها هستیم.

همیشه بحث آموزش و فراگیری دروس به خصوص دروس طراحی سایت, برنامه نویسی, سئو سایت برای مدیریت محترم جناب آقای داریوش ببریان, یکی از دغدغه های مهم بوده است بطوریکه ایشان سعی نموده اند تا بهترین و البته موثرترین متدهای آموزشی را سرکلاسهایشان به اجرا بگذارند.

 

سایت الگوها چطور به اینجا رسید ؟؟؟!!!!!

در ابتدا جالب است بدانید که سایت آموزشی الگوها سایتی نبود که یک شبه و بدون تجربه و صرفا بنا به اهداف کسب درآمدی ایجاد شده باشد, بلکه دارای یک پیشینه بسیار قوی میباشد.

جناب آقای ببریان از سال 1380 در کنار تحصیلات دانشگاهی در ایران, علاقه بسیار زیادی به علم کامپیوتر و مخصوصا طراحی سایت داشتند و به همین دلیل هم در سال 1383 موفق به کسب مدرک بین المللی CIW (متخصص ارشد طراحی و برنامه نویسی وب) از کشور آمریکا شدند. (Cerificate ID : 302870).

 

بنیانگذار سایت آموزشی الگوها جناب داریوش ببریان در خرداد ماه سال 1389 وب سایت تبلیغاتی درج آگهی (https://darjeagahi.com) را طراحی و برنامه نویسی نمودند و البته قبل از آن هم در کنار این کسب و کار تازه ایجاد شده, مشغول به تدریس دروس مختلف طراحی سایت بودند. 

 

در همان زمان ایشان در موسسات مختلف آموزشی و دانشگاه های معتبر مشغول به تدریس حرفه خود بودند بطوریکه در یک فقره تنها 55000 ساعت سابقه آموزشی مستند در مجتمع فنی تهران دارند.

در کنار این فعالیت های آموزشی البته ایشان در سال 1392 شرکت طراحی سایت اطلس وب (https://gowebsite.ir) را به صورت قانونی تاسیس نمودند و تا به هم اکنون مدیر عامل این شرکت طراحی سایت هستند و فعالیت های خودشان را در این شرکت ادامه می دهند.

 

در کنار تجربه ایشان در عرصه هایی که در بالا به آن اشاره شد, ایشان به همراه یک تیم متخصص, در بازارهای بین المللی طراحی و برنامه نویسی سایت فعالیت های بسیار زیادی دارند بطوریکه در تم فارست دارای چند سال سابقه فعالیت هستند. شما میتوانید آموزش تم فارست را مستقیما از ایشان مشاهده نمایید.

 

در نهایت ایشان تصمیم گرفتند تا تمامی این تجربه های خودشان را در قالب سایت آموزشی نه فقط صرفا برای طراحی سایت و برنامه نویسی و سئو, بلکه در تمامی حوزه هایی که افراد مختلف علاقه مند هستند تا در آن سایت فعالیت نمایند ارائه نمایند.

خدا را شاکریم که تا به اینجا سعی نموده ایم آموزش های منحصر به فردی را در اختیار هم وطنان خودمان چه در داخل ایران و چه در خارج از ایران قرار دهیم و انرژی مثبتی که این دوستان به ما می دهند, ما را مصمم تر نسب به گذشته می نماید.