قوانین خرید بروزرسانی در تاریخ: 1399/03/25 بازگشت به قوانین سایت

استفاده از فروشگاه سايت آموزشی الگوها به معنی آگاهی و توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد.

همچنین عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت در سایت و قوانین و مقررات آن است.

 

1 - شرایط و ضوابط استفاده از سایت

خرید کالا و خدمات از این فروشگاهی اینترنتی (الگوها) بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ايران صورت مي پذيرد.

  • اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات محصولات آموزشی کاملا دقیق میباشد و این سایت به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.
  • قبل از خرید لطفا تمامی اطلاعات و سیلابس ها را مطالعه نمایید و در صورت خرید به دلیل دانلودی بودن محتواهای آموزشی, بازگشت وجهی وجود نخواهد داشت.
  • خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالكیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به سایت آموزشی الگوها بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذكر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیکی info@olgoha.com یا از طریق تیکت از پنل کاربری خود درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه كتبی اخذ نمایید.
  • سایت آموزشی الگوها در مورد نادرست استفاده نمودن آموزش ها توسط شما و نتیجه معکوس داشتن برای شما هیچگونه تعهدی ندارد.
  • ارتباط سایت آموزشی الگوها با کاربران تنها از طریق دامنه olgoha.com میباشد و فقط از اطلاعاتی مانند شماره تلفن و یا آدرس ایمیل که شما در اختیار ما قرار داده اید ارتباط برقرار خواهیم نمود. (هیچگونه مراجعه حضوری وجود ندارد)
  • چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام و نام خانوادگی و … اقدام به خرید کند و این موضوع در آینده برای سایت الگوها از اهمیتی برخوردار باشد, حساب کاربری شما مسدود خواهد شد.

 

2 - شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا

از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی الگوها با دامنه https://olgoha.com به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.

  • فروش کالا در این سایت کاملا منطبق بر اطلاعات و سیلابس هایی است که شما در صفحه جزئیات آموزش می بینید.
  • بعد از اتمام موفقيت آميز بودن فرآيند خريد در فروشگاه اينترنتی الگوها,  اطلاعات پرداختی و همچنین دانلود محتویات آموزشی در پنل کاربری شما وجود خواهد داشت و در هر زمان می توانید به آنها دسترسی داشته باشید.
  • اختلال در اینترنت در مراحل ثبت و تایید نهایی خرید موجب از بین رفتن حق کاربر نخواهد شد و در صورت تماس با ما (تیکت) اگر مبلغی به حساب مجموعه واریز شده باشد برای خرید مجدد اعمال می‌شود و یا در صورت عدم تمایل به خرید، مسترد خواهد شد.

 

3 - شرایط حمل و تحویل کالا

  • تمامی محصولات (آموزش ها)  در پنل کاربری شما به صورت فایل و قابل دانلود میباشد و هیچگونه ارسال فیزیکی و پستی وجود نخواهد داشت. (مگر در صورت ارسال درخواست کتبی کاربر توسط تیکت و پنل کاربری)